MİGFED GENEL MERKEZİ AÇILDI

haber foto

haber foto1

Alanında uzmanlaşmış 20’ye yakın gazeteci derneklerini bir araya toplayan  Medya İhtisas Gazetecileri Federasyonu’nun, Ankara Olgunlar Sokak’taki Genel Merkezi’nin açılışı, yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Açılışa Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı  ve  yöneticileri, medya ile ilgili bakanlıkların  üst düzey bürokratları, Türkiye’nin 7 bölgesinden gazeteci federasyonları başkanları, cemiyet başkanları, konfederasyon delegeleri,oda başkanları ve çok sayıda gazeteci katıldı.

Açılışta bir konuşma yapan Medya İhtisas Gazetecileri Federasyonu Genel Başkanı Kenan Macit,  ihtisaslaşmış gazeteciler arasında özlemi duyulan bir birlikteliği gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek “ Bu birliktelik sayesinde Türkiye’de medya alanında önemli atılımların hayata geçirileceğini düşünüyoruz. En kısa zaman içinde gerçekleşmesini  istediğimiz yas

haber2

al düzenlemelerle ilgili ön çalışmaları yaparak, gazetecilik mesleğinin hak ettiği itibara ve yaptırım gücüne ulaşması için çaba göstereceğiz” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>